Banner

Informace o turnaji: Golf Park Slapy, 22.09.2012

Název turnaje: Golf Park Slapy
Datum: 22.09.2012
Webová prezentace: http://www.golfslapy.cz/

Informace o hřišti:
Golf Park Slapy sv. Jan je nové golfové hřiště, které disponuje 18ti jamkami a zahájilo provoz na první devítce nazvané Rabyňská hora v červenci 2010. Druhá devítka s názvem Tři kříže byla otevřena v srpnu 2011. Hřiště leží 35km jižně z centra Prahy u obce Slapy. V jeho okolí je možnost koupání (Slapská přehrada), výletů pěšky i na kole, vyjížďky na koních atd. Golf Park Slapy sv. Jan je přátelské hřiště se širokými fervejemi, mírně kopcovité s modelovanými gríny (o průměrech kolem 500m2), je to hřiště moderní konstrukce typu links. Krajina, do které je hřiště přirozeně zakomponováno, nabízí množství nádherných výhledů - na okolní kopcovitou krajinu, nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička nebo na Slapskou přehradu. Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy. První devítka má unikátní rozvržení 3+3+3, tzn. že se na ní hrají tři třípary, tři čytřpary a tři pětipary. Druhá devítka nabízí klasické rozložení dva třípary, pět čtyřparů a dva pětipary. Na hřišti vás čekají samozřejmě bunkry, ale i trnkové remízy a tři vody. Greeny, okolí greenů, ferveje i odpaliště jsou pod závlahami. První devítka je pojmenována podle vrcholu, na kterém je umístěn green jamky č.1 - Rabyňská hora. Druhá devítka celé 18tky se jmenuje Tři kříže, a to podle nedalekého bodu v krajině - údajného geografického středu Království českého. V říjnu 2011 proběhlo take slavnostní otevření multifunkční budovy Pavilon Slunce se zázemím nejen pro golfisty. Budova nabízí restauarci s kvalitní gastronomií, shop, šatny a dále wellness se saunou a vířivkou, tělocvičnu pro cvičební program, rehabilitaci, dětskou hernu a hlídání a take půjčovnu kol a Infocentrum s množstvím užitečných rad a tipů na výlety po okolí.


TIGER CUB GOLF TOUR 2011

Firma THEMA TRADE s.r.o. pro Vás připravila rodinnou tour dvojic. Zúčastnit se může kterýkoliv malý golfista se svým rodinným zástupcem.

Hlavní myšlenkou golfové tour je zpříjemnit a obohatit golf dětem, podpořit golf jako rodinný sport, aby společná hra přinesla potěšení a radost nejen dětem, ale i rodičům. Rodiče s dětmi se mohou navzájem motiovat a společně dosáhnout co nejlepších výsledků.

Děti budou hrát společně se svými rodinnými zástupci na stableford. body. Stableford body se sčítaji vždy za dvojici. Hrajeme rovněž i na úpravu HCP. Kategorie jsou rozděleny podle věku dítěte:

  • Kategorie 6-8 let
  • Kategorie 9-11 let
  • Kategorie 12-15 let
  • Kategorie 16-18 let

1.kategorie odehraje jen 9 jamek, na 2. a 3. kategorii čeká všech 18 jamek.

Je připraven bohatý program i pro malé golfisty do 5 let. Soutěže v patování, qolfu, trampolína, atd.

Tiger Cub Golf Tour bude provázet vždy zábavný Jan Hrubeš.

Podrobné informace:

THEMA TRADE s.r.o.
Kala 163,
252 28 Černošice

Tel. : 607 977 987,602 507 097
E-mail.: thematrade@thematrade.cz
www.thematrade.cz
www.qolf.czTHEMA TRADE s.r.o.       Kala 163, 252 28 Černošice, Czech Republic, Tel.: 607 977 987, fax: 251 641 012, email:thematrade@thematrade.cz